Biuro Koordynacji Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry i Wisły

Konsultanci BKP

Piotr Suproń​

DYREKTOR PROJEKTU


Piotr.Supron@wody.gov.pl

Anna Sieradzka

Z-ca Dyrektora Projektu

Kamila Anklewicz

Specjalista ds. rozliczeń finansowych

Wiesław Barczyński

Specjalista ds. operacyjnych

Henryk Batko

Specjalista ds. IT

Krzysztofa Czarnota-Bazior

Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości
na cele inwestycyjne w Komponencie 3


Krzysztofa.Czarnota-Bazior@wody.gov.pl

Aneta Drożdz

Specjalista ds. kontroli finansowej

Leszek Greszta

Tłumacz

Beata Kondel

Specjalista ds. zarządzania Komponentem 3


Beata.Kondel@wody.gov.pl

Tomasz Korf

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SYSTEMU INFORMOWANIA I MONITORINGU PROJEKTU


Tomasz.Korf@wody.gov.pl

Bartłomiej Kosicki

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA NIERUCHOMOŚCI NA CELE INWESTYCYJNE​


Bartłomiej.Kosicki@odrapcu.pl

Małgorzata Kozłowska

Specjalista ds. koordynacji

Paweł Kryjan

Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości
na cele inwestycyjne

Monika Mas

Specjalista ds. zamówień w Komponencie 3


Monika.Mas@wody.gov.pl

Kamila Mazurkiewicz

Młodszy Specjalista ds. zarządzania środowiskiem

Karol Miąsko

Specjalista ds. środowiska w Komponencie 3


Karol.Miasko@wody.gov.pl

Jerzy Niedbała

Specjalista ds. hydrotechnicznych

dr inż. Bogdan Nowak

Specjalista ds. Systemu Monitoringu i Osłony Kraju

Iwona Pawłowska

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Klaudia Piątek​

Specjalista ds. komunikacji społecznej

Joanna Piątek-Glinkowska

Młodszy Specjalista ds. zamówień

dr inż. Janusz
Stanisławski

Specjalista ds. środowiskowych

Małgorzata Wysocka

Specjalista ds. administracyjnych


Malgorzata.Wysocka@wody.gov.pl

Marta Głąb

Asystentka Dyrektora Projektu

Casus Juris

Obsługa prawna

novinha negra dando o cu meyzo.mobi xvideos puteiro videos do estrupo coletivo theindiansex.info porno no funk crente safadinha hotmoza.mobi video porno de mulheres famosas brasileira gritando de prazer homeindiansex.mobi xvideo amigo loiras de lingerie desipornx.mobi imagens de novinhas dando a buceta videos de teste de fidelidade ultraindiansex.info so as bucetinha contos eróticos gay pai e filho indianassvideos.mobi baixaki videos porno virgem x videos hardindianvideos.info porno amador xvideos assistir canal porno online sextubedesi.me porno 2 mulher e 1 homem fodendo a três topindian.pro xbvideos big macky videos pornowap.mobi fodendo na praia japonesa dando pro cachorro realpornmovies.net homens mostrando o pênis porno fraga pronhub.pro atrizes morenas brasileiras viva tube indianporncave.mobi safadas metendo fudendo a negrinha 2beeg.mobi videos pornos brasileiro
Skip to content